Noireônaturel Hårbalsam "Voile Lacté", 200 ml

Omsluttende beskyttelse & styrkende pleie

kr 175 kr 195 -10%

(kr 875 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For bølget til krusete hår
  • Lett å gre ut
  • Kan også brukes som leave-in

Kjøpes ofte sammen med Noireônaturel Klarende sjampo "Première Mousse", 200 ml

Noireônaturel Hårbalsam "Voile Lacté", 200 ml kr 175 (kr 875 / l)
Noireônaturel Klarende sjampo "Première Mousse", 200 ml kr 142 (kr 710 / l)
Totalpris: kr 317
Beskrivelse

Denne balsamen pleier håret ditt med sin ultramilde formel som også klarer å løse opp og temme din villeste manke. Formelen er silikonfri og bygger på verdifulle oljer fra baobab og ricinus, som gir fuktighet og dermed mykhet. Med vegansk Tara-gummi beskyttes også hårets naturlige struktur og gir samtidig en forbedring.

Bruk:

  • Skum opp i hendene og påfør i fuktig hår.
  • La virke i noen minutter før du grer håret med en bredtannet kam.
  • Skyll ut deretter.

Tips: Balsamen kan også brukes som en leave-in-dagspleie under stylingen på tørt eller fuktig hår.

Merk: Unngå kontakt med øynene.

Varenr.: NOI-3700641800263
Innhold: 200 ml
EAN: 3700641800263
Merke: Noireônaturel
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Kruset / frizzy hår, Krøllete hår
Egenskaper: Curly Girl Method-godkjent
Sertifikater: Cosmébio, ECOCERT - Cosmos Organic
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Ricinus Communis Seed Oil[1], Glycerin, Arachidyl/Behenyl Alcohol, Inulin, Arachidyl/Behenyl Betainate Esylate, Vinegar[2], Sodium Lactate, Erythritol, Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Caesalpinia Spinosa Gum, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil[1], Cinnamomum Camphora Linalooliferum Leaf Oil[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract[1], Illite, Caolin Clay, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil[1], Zea Mays Starch[1], Lactic Acid, Arachidyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Behenylalkohol, Tocopherol (Vitamin E), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellal, Geraniol, Linalool

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fremstilt av økologiske råvarer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: NOIREÔNATUREL COSMÉTIQUES, 7 Rue du Mail, 69000, Lyon, Frankrike, service-clients@noireonaturel.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Noireônaturel Hårbalsam "Voile Lacté"

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder