Niyok Shampoo Volume & Boost, 200 ml

Skånsom hårvask med utvalgte ekstrakter

kr 59 kr 66 -11%

(kr 295 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 54 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fint hår
  • Volum og grebarhet
  • Skånsom pleie

Kjøpes ofte sammen med Khadi® ChakraCurl Ayurvedic Curl Conditioner, 200 ml

Niyok Shampoo Volume & Boost, 200 ml kr 59 (kr 295 / l)
Khadi® ChakraCurl Ayurvedic Curl Conditioner, 200 ml kr 159 (kr 795 / l)
Totalpris: kr 218
Beskrivelse

Shampoo Volume & Boost rengjør fint hår spesielt skånsomt og pleier det med utvalgte ekstrakter. Samtidig gir den naturlig letthet og fylde og forenkler grebarheten.

Varenr.: TIT-3704NIY
Innhold: 200 ml
EAN: 4260664939344
Merke: Niyok
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Fint hår
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Coco Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tilia Tomentosa Extract, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalyl Acetate, Citrus Bergamia Peel Oil, Limonene, Parfum

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Niyok GmbH, Rohrdamm 88, 13629, Berlin, Tyskland, dorka@titania-fabrik.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Niyok Shampoo Volume & Boost

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder