Niyok Shampoo Repair & Balance, 200 ml

Mild rensing med Repair-Power

kr 59 kr 66 -11%

(kr 295 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 54 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For skadet hår
  • Intensivt fuktgivende
  • Pleie og bedre grebarhet

Kjøpes ofte sammen med Khadi® ChakraCurl Ayurvedic Curl Conditioner, 200 ml

Niyok Shampoo Repair & Balance, 200 ml kr 59 (kr 295 / l)
Khadi® ChakraCurl Ayurvedic Curl Conditioner, 200 ml kr 159 (kr 795 / l)
Totalpris: kr 218
Beskrivelse

Shampoo Repair & Balance ble spesielt utviklet for skadet, slitt hår og renser ekstra skånsomt. I tillegg har den intensive fuktighetsgivende egenskaper, pleier skånsomt og gjør håret enklere å gre.

Varenr.: TIT-3700NIY
Innhold: 200 ml
EAN: 4260664939382
Merke: Niyok
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Slitt hår
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig, Sitrusaktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Coco Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Vegetable Protein, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Benzoate, Citrus Lemon Peel Oil, Limonene, Citral, Pinene, Vanillin, Parfum

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Niyok GmbH, Rohrdamm 88, 13629, Berlin, Tyskland, dorka@titania-fabrik.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Niyok Shampoo Repair & Balance