Niyok Shampoo Moisture & Balance, 200 ml

Mild rensing og smidighet for håret

kr 59 kr 66 -11%

(kr 295 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 54 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt hår
  • Gir fuktighet
  • Silkemykhet og pleie

Kjøpes ofte sammen med Khadi® ChakraCurl Ayurvedic Curl Conditioner, 200 ml

Niyok Shampoo Moisture & Balance, 200 ml kr 59 (kr 295 / l)
Khadi® ChakraCurl Ayurvedic Curl Conditioner, 200 ml kr 159 (kr 795 / l)
Totalpris: kr 218
Beskrivelse

Mild rensing, fuktighet og pleie kjennetegner Shampoo Moisture & Balance. Den nøye sammensatte formuleringen er spesielt tilpasset behovene til tørt hår og gir det ny smidighet.

Varenr.: TIT-3702NIY
Innhold: 200 ml
EAN: 4260664939368
Merke: Niyok
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Tørt hår
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Blomsteraktig, Fruktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylit, Sodium Chloride, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Coco Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Benzoate, Parfum

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Niyok GmbH, Rohrdamm 88, 13629, Berlin, Tyskland, dorka@titania-fabrik.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Niyok Shampoo Moisture & Balance