Niyok 3in1 Fast Dusch Early Spring, 80 g

Spesielt hudvennlig rengjøring for kropp, hår og ansikt

kr 64 kr 72 -11%

(kr 800 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 80 g

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For normal hud og hår
  • For opptil 40 bruk
  • Rik skum

Kjøpes ofte sammen med Niyok 4in1 Fast dusj Athletic Grey, 80 g

Niyok 3in1 Fast Dusch Early Spring, 80 g kr 64 (kr 800 / kg)
Niyok 4in1 Fast dusj Athletic Grey, 80 g kr 64 (kr 800 / kg)
Totalpris: kr 128
Beskrivelse

Dette produktet kombinerer fast dusj og fast sjampo i en enkel vaskeform. Det rengjør med milde, plantebaserte tensider og pleier samtidig huden. 3in1-dusjen inneholder en balsam for pleie av håret og sheasmør for optimal fuktighetstilførsel. Med en pH-verdi på 5,5 er den heller ikke for alkalisk og er spesielt hudvennlig. Dessuten kommer 3in1-dusjen helt uten plastikk, noe som bidrar til å redusere plastforbruket på badet betydelig.

Bruk:

  • Fukt det faste 3in1 dusjestykket og skum det opp mellom hendene eller direkte på kropp, hår og ansikt før du masserer det inn.
  • La det virke i kort tid før du skyller grundig.
Varenr.: TIT-3257NIY
Innhold: 80 g
EAN: 4260664930631
Merke: Niyok
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: Normal hud
Hårtype: Normalt hår
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Cetearylalcohol, Hydrogenated Vegetable Oil, Aqua, Coco Glucoside, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Citricacid, Parfum, Lecithin, Charcoal Powder, Propylene Glycol, Sodium Cetearyl Sulfate, Sunfloweroyl Methylglucamide, Vegetable Oil, Sodium Benzoate, Linalool, Limonene

Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Niyok GmbH, Rohrdamm 88, 13629, Berlin, Tyskland, dorka@titania-fabrik.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Niyok 3in1 Fast Dusch Early Spring

5 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (42%)
4 stjerner
2 (28%)
3 stjerner
2 (28%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 5 anmeldelser på et andre språk.