NeBiolina Såpefri Dermo Cleanser, 500 ml

Såpefri og skånsom rensing for ansikt og hender

kr 95

(kr 190 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hud
  • Særlig hudvennlig
  • Med havreekstrakt og aloe vera
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med NeBiolina Delikat intimhygienerens, 500 ml

NeBiolina Såpefri Dermo Cleanser, 500 ml kr 95 (kr 190 / l)
NeBiolina Delikat intimhygienerens, 500 ml kr 95 (kr 190 / l)
Totalpris: kr 190
Beskrivelse

Denne såpefrie vaskegeleen er ideell for daglig rengjøring av ansikt, hender og kropp – selv for sensitiv hud. De rent plantebaserte vaskesubstansene rengjør huden spesielt skånsomt og pleier med havreekstrakter samt aloe vera.

Varenr.: XBO-GP-NEB37
Innhold: 500 ml
EAN: 8002849494370
Merke: NeBiolina
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: ICEA
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Pumpeflaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Ammoniumlaurylsulfat, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Oleamidopropyl Betaine[1], Lauryl Glucoside, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[2], Myristyl Lactate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Sodium Chloride, Panthenol, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Fragrance, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. fremstilt av økologisk olivenolje
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Om havreserien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: GreenHub srl, via L. Muzii 55, 65123, Pescara (PE), Italia, www.nebiolina.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for NeBiolina Såpefri Dermo Cleanser

59 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
75 (75%)
4 stjerner
15 (15%)
3 stjerner
7 (7%)
2 stjerner
2 (2%)
1 stjerne
1 (1%)

100 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 59 anmeldelser på et andre språk.