NeBiolina KIDS Shampoo Organic Oats, 200 ml

Sulfatfri hårvask for de små

kr 70 kr 78 -10%

(kr 350 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Spesielt hudvennlig
  • Pleier hår og hodebunn
  • Skånsom mot øynene
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml

NeBiolina KIDS Shampoo Organic Oats, 200 ml kr 70 (kr 350 / l)
NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml kr 66 (kr 330 / l)
Totalpris: kr 136
Beskrivelse

NeBiolinas sjampo for barn er spesielt utviklet for barns hår. Dens formulering inneholder ingen sulfater og rengjør håret trygt samt ekstra skånsomt. De eksklusive egenskapene fra økologisk havre i kombinasjon med risprotein bidrar til å opprettholde optimal tilstand for hår og hodebunn.

Bruk:

  • Masser inn i vått hår og skyll deretter ut.
  • Det anbefales å føne håret på lav varme.
Varenr.: XBO-GP-NEB10
Innhold: 200 ml
EAN: 8002849925102
Merke: NeBiolina
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Shampoer
Hårtype: Følsom hodebunn, For alle hårtyper
Egenskaper: Nikkeltestet, Sulfatfri, Vegan
Sertifikater: ICEA
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphodiacetate, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Betaine, Caprylyl/Capryl Glucoside, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Disodium Cocoyl Glutamate, Phenylethanol, Hydrolized Rice Protein, Glycerin, Citric Acid, Fragrance, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  1. fra økologisk dyrking
Om havreserien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: GreenHub srl, via L. Muzii 55, 65123, Pescara (PE), Italia, www.nebiolina.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for NeBiolina KIDS Shampoo Organic Oats

1 anmeldelser på andre språk

4,9 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (85%)
4 stjerner
1 (14%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.