NeBiolina KIDS Ansiktsrens Mousse, 150 ml

Fri for parfyme og enkel å bruke

kr 85 kr 95 -11%

(kr 567 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

1 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper - også sensitive
  • Med grønn te-ekstrakt
  • Vegansk formulering

Kjøpes ofte sammen med NeBiolina KIDS Shampoo Organic Oats, 200 ml

NeBiolina KIDS Ansiktsrens Mousse, 150 ml kr 85 (kr 567 / l)
NeBiolina KIDS Shampoo Organic Oats, 200 ml kr 70 (kr 350 / l)
Totalpris: kr 155
Beskrivelse

Denne ansiktsrensemoussen for barn imponerer med sin parfymefrie, veganske formulering. Den passer for alle hudtyper, også for sensitiv hud, og gir en skånsom men grundig ansiktsrens, noe som gjør den perfekt for barn.

Moussen inneholder en verdifull ekstrakt av grønn te og danner et mykt skum som raskt fjerner rester og skitt fra huden.

Bruk:

  • Fukt ansikt og hals.
  • Påfør moussen i hendene og rens huden.
  • Skyll grundig.
Varenr.: XBO-GP-NEB26
Innhold: 150 ml
EAN: 8002849928264
Merke: NeBiolina
Konsistens/administrasjonsform: Mousse
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Ansiktsrens
Hudtype: For alle hudtyper, Sensitiv hud
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: ICEA - Cosmos Natural
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Ansiktsrens (konsistens): Renseskum
Emballasjetype: Pumpeflaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Caprylyl/Capryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Decyl Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Betaine, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Bisabolol, Camelia Sinensis Leaf Extract[1], Sodium Gluconate, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: GreenHub srl, via L. Muzii 55, 65123, Pescara (PE), Italia, www.nebiolina.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for NeBiolina KIDS Ansiktsrens Mousse

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder