NeBiolina Hårmaske med havrepeptider, 200 ml

Intensiv pleie med havreolje og peptider

kr 104 kr 116 -10%

(kr 520 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ideell for slitt og tørt hår
  • Intensivt fuktighetsgivende
  • Smidighet og glans
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml

NeBiolina Hårmaske med havrepeptider, 200 ml kr 104 (kr 520 / l)
NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml kr 66 (kr 330 / l)
Totalpris: kr 170
Beskrivelse

Denne masken er utviklet for å gjenopprette smidighet samt glans og tilbyr en dyptgående pleie for hår som trenger ekstra omsorg. De kombinerte egenskapene til havreolje og fuktighetsgivende peptider gjør den perfekt for intensiv revitaliserende pleie.

Bruk: Påfør i nyvasket, fuktig hår, la virke i 5 minutter og skyll deretter ut.

Varenr.: XBO-GP-NEB70
Innhold: 200 ml
EAN: 8002849912713
Merke: NeBiolina
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Nikkeltestet, Unisex, Vegan
Sertifikater: ICEA
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Betaine, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Lactic Acid, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil, Coco Caprylate/Caprate, Fragrance, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Hydrolyzed Oats, Glycerin, Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Om havreserien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: GreenHub srl, via L. Muzii 55, 65123, Pescara (PE), Italia, www.nebiolina.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for NeBiolina Hårmaske med havrepeptider

59 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
68 (79%)
4 stjerner
8 (9%)
3 stjerner
4 (4%)
2 stjerner
2 (2%)
1 stjerne
4 (4%)

86 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 59 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder