NeBiolina Bebé First Teeth Tannkrem, 50 ml

Optimal for barnas første tenner!

kr 47 kr 53 -11%

(kr 940 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 43 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Kun ingredienser av matvarekvalitet
  • Uten fluor
  • Ufarlig ved svelging
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med NeBiolina Bebé Bath Body & Hair, 500 ml

NeBiolina Bebé First Teeth Tannkrem, 50 ml kr 47 (kr 940 / l)
NeBiolina Bebé Bath Body & Hair, 500 ml kr 85 (kr 170 / l)
Totalpris: kr 132
Beskrivelse

Denne barnetanntannkremen er ideell for skånsom rengjøring fra det første tanna. Den hjelper til med å støtte mineraliseringsprosessen i tennene og gir en frisk følelse i munnhulen. Det som gjør denne tannkremen spesiell, er at alle ingrediensene er av matvarekvalitet, og svelging er dermed ufarlig.

I tillegg er den fri for:

  • Sukker
  • Sakkarin
  • Fluorid
  • Fargestoffer og konserveringsmidler

Slik gjør du: Rengjør tenner og tannkjøtt forsiktig med en liten mengde av produktet og skyll deretter med rent vann.

Varenr.: XBO-GP-NEB73
Innhold: 50 ml
EAN: 8002849917732
Merke: NeBiolina
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Munn- og tannpleie, Baby- og barnepleie
Egenskaper: Fluoridfri, Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: ICEA
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Karton, Tube
For hvem?: Baby, Barn
Bestanddeler (INCI)

Sorbit, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Xylit, Calcium Lactate, Aroma, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Xanthan Gum, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Vanillin

  1. fra økologisk dyrking
Om havreserien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: GreenHub srl, via L. Muzii 55, 65123, Pescara (PE), Italia, www.nebiolina.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for NeBiolina Bebé First Teeth Tannkrem

33 anmeldelser på andre språk

4,8 av 5 stjerner
5 stjerner
51 (87%)
4 stjerner
3 (5%)
3 stjerner
1 (1%)
2 stjerner
3 (5%)
1 stjerne
0 (0%)

58 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 33 anmeldelser på et andre språk.