NeBiolina Bebé ekstra-mild baby dermo-rens, 500 ml

Særdeles skånsom og ideell for babyer og nyfødte

kr 85 kr 95 -11%

(kr 170 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Fuktighetsgivende
  • Såpefri og mild for huden
  • Med nærende risproteiner
  • ICEA ICEA
  • Nikkeltestet Nikkeltestet
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med NeBiolina Bebé Bath Body & Hair, 500 ml

NeBiolina Bebé ekstra-mild baby dermo-rens, 500 ml kr 85 (kr 170 / l)
NeBiolina Bebé Bath Body & Hair, 500 ml kr 85 (kr 170 / l)
Totalpris: kr 170
Beskrivelse

Dette ekstra-milde babyvaskegelet er spesielt utviklet for rens av den spesielt sensitive huden hos nyfødte og babyer. Det renser skånsomt og gir samtidig fuktighet. Takket være risproteiner og økologiske havreekstrakter, sikrer det renhet med hensyn til den sarte huden.

Bruk:

  • Bland en liten mengde av rensen i hendene med vann og massér forsiktig inn i huden.
  • Skyll deretter grundig og klapp huden forsiktig tørr.
Varenr.: XBO-GP-NEB34
Innhold: 500 ml
EAN: 8002849494349
Merke: NeBiolina
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Baby- og barnepleie, Kroppsrens
Hudtype: Sensitiv hud
Egenskaper: Nikkeltestet, Vegan
Sertifikater: ICEA
PAO: 12 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Pumpeflaske
For hvem?: Baby
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Ammoniumlaurylsulfat, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Myristyl Lactate, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Hydrolized Rice Protein, Lactic Acid, Citric Acid, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

  1. fra økologisk dyrking
Om havreserien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: GreenHub srl, via L. Muzii 55, 65123, Pescara (PE), Italia, www.nebiolina.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for NeBiolina Bebé ekstra-mild baby dermo-rens

42 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
66 (68%)
4 stjerner
14 (14%)
3 stjerner
15 (15%)
2 stjerner
2 (2%)
1 stjerne
0 (0%)

97 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 42 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder