Rezepte der Oma Gertrude Rik dusjgel, 500 ml

Forførende duft og mild rens

kr 45 kr 50 -10%

(kr 90 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 3 bare kr 42 / stk.-16%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørr hud
  • Rik på vitaminer og fettsyrer
  • Gjør huden elastisk

Kjøpes ofte sammen med Rezepte der Oma Gertrude Avslappende dusjgelé, 500 ml

Rezepte der Oma Gertrude Rik dusjgel, 500 ml kr 45 (kr 90 / l)
Rezepte der Oma Gertrude Avslappende dusjgelé, 500 ml kr 45 (kr 90 / l)
Totalpris: kr 90
Beskrivelse

En synergi av fersken- og vaniljeekstrakt gir smidighet og fløyelsmyk hud. De milde vaskeingrediensene i denne dusjgelen renser forsiktig, mens utvalgte planteekstrakter nærer huden og med sine delikate noter pirrer sansene. Ferskenekstrakt inneholder store mengder fettsyrer, vitaminer og mineraler som tilfører huden næringsstoffer, stimulerer cellemetabolismen og dermed forbedrer hudens elastisitet. Ekstrakt fra økologisk vanilje sørger for optimal hydrering, toner huden og gjør den myk som silke.

Ingredienser:

  • Ferskenekstrakt: Gir smidighet og friskhet til huden, forbedrer hudtonen, virker fuktighetsgivende og nærende.
  • Vaniljeekstrakt: Ekstrahert fra vaniljebønner, inneholder intense naturlige aromaer som gir dette produktet sin delikate duft.
Varenr.: NS-25211
Innhold: 500 ml
EAN: 4743318183091
Merke: Rezepte der Oma Gertrude
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: Tørr hud
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Vaniljeaktig
Sertifikater: BDIH - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract[1], Prunus Persica (Peach) Fruit Extract[1], Sodium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Citricacid, Glycerin, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Rezepte der Oma Gertrude Rik dusjgel

87 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
75 (39%)
4 stjerner
67 (35%)
3 stjerner
34 (18%)
2 stjerner
6 (3%)
1 stjerne
6 (3%)

188 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 87 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder