WILDA SIBERICA Urban-Detox Kjeledyrsjampo, 400 ml

Den perfekte rens for hunder og katter som bor i urbane områder

kr 126 kr 141 -11%

(kr 315 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 400 ml

6 stk. igjen på lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ideell for byliv
  • Intensivt rensende og oppfriskende
  • Rik på antioksidanter

Kjøpes ofte sammen med WILDA SIBERICA Glow Pet Conditioner, 400 ml

WILDA SIBERICA Urban-Detox Kjeledyrsjampo, 400 ml kr 126 (kr 315 / l)
WILDA SIBERICA Glow Pet Conditioner, 400 ml kr 126 (kr 315 / l)
Totalpris: kr 252
Beskrivelse

Denne sjampoen er perfekt for dyr som bor i byen og trenger en spesielt dyp og oppfriskende rengjøring av pelsen. Formuleringen inneholder maralrot, som er rik på antioksidanter og har sterke rensende egenskaper. Dette sikrer en naturlig frisk og ren pels.

Bruk:

  • Påfør en generøs mengde sjampo på våt pels og hud, og masser den forsiktig opp til skum.
  • Skyll grundig og gjenta om nødvendig.
  • Det anbefales å bruke en passende balsam etterpå.
  • Når pelsen er tørr, børst den forsiktig gjennom.
Varenr.: NS-45015
Innhold: 400 ml
EAN: 4743318102863
Merke: WILDA SIBERICA
Produkttyper: Dyrepleie
Dyreart: Hund, Katt
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: ECOCERT, Vegan Society
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Melilotus Albus Extract[1], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Sodium Chloride, Rhaponticum Carthamoides rot-ekstrakt[2], Potassium Oleate, Pinus Sibirica Seed Oil[2], Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil[1], Glycerin, Potassium Hydroxide, Rhodiola Rosea Root Water[1], Saponaria Officinalis Root Extract[1], Nuphar Luteum Root Extract[1], Rhododendron Adamsii Leaf/Stem Extract[2], Glyceryl Oleate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Parfum, Limonene, Linalool

  1. fra økologisk dyrking
  2. fra viltinnsamling
Produsenterklæring om Russland–Ukraina-krigen
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for WILDA SIBERICA Urban-Detox Kjeledyrsjampo

1 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
2 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.