WILDA SIBERICA Antistress Dyresjampo, 400 ml

Vitaminrik, mild rens for hund og katt

kr 126 kr 141 -11%

(kr 315 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 400 ml

På lager fra og med 22. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før tirsdag, 03. november

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ved kløe
  • Renser spesielt skånsomt
  • Beroligende egenskaper

Kjøpes ofte sammen med WILDA SIBERICA Antistress Balsam for Kjæledyr, 400 ml

WILDA SIBERICA Antistress Dyresjampo, 400 ml kr 126 (kr 315 / l)
WILDA SIBERICA Antistress Balsam for Kjæledyr, 400 ml kr 126 (kr 315 / l)
Totalpris: kr 252
Beskrivelse

Ved kløende pels trenger våre firbente venner en spesielt mild pleie. Denne sjampoen inneholder ekte bjørnebær og er spesielt rik på vitaminer som gir beroligende og regenererende egenskaper. I tillegg renser den både pels og hud spesielt mildt.

Bruk:

  • Påfør en generøs mengde sjampo på den fuktige pelsen og huden, og skum den opp forsiktig.
  • Skyll grundig og gjenta om nødvendig.
  • Det anbefales å følge opp med en tilsvarende balsam.
  • Så snart pelsen er tørr, børst den forsiktig gjennom.
Varenr.: NS-45005
Innhold: 400 ml
EAN: 4743318102764
Merke: WILDA SIBERICA
Produkttyper: Dyrepleie
Dyreart: Hund, Katt
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: ECOCERT, Vegan Society
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Melilotus Albus Extract[1], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Sodium Chloride, Arctostaphylos Uva Ursi (Bearberry) Leaf Extract[2], Rhodiola Rosea Root Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Potassium Oleate, Pinus Sibirica Seed Oil[2], Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil[1], Glycerin, Potassium Hydroxide, Saponaria Officinalis Root Extract[1], Flavocetraria Nivalis Extract[2], Glyceryl Oleate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, Parfum, Limonene, Linalool, Citral

  1. fra økologisk dyrking
  2. fra viltinnsamling
Produsenterklæring om Russland–Ukraina-krigen
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for WILDA SIBERICA Antistress Dyresjampo

7 anmeldelser på andre språk

4,9 av 5 stjerner
5 stjerner
8 (88%)
4 stjerner
1 (11%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

9 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 7 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder