Sapone di un Tempo Anti-Frizz Hårmaske, 200 ml

Intensiv pleie med aloe vera og pequiolje

kr 119 kr 133 -11%

(kr 595 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørt, skadet & fint hår
  • Nærer & tilfører fuktighet
  • Beskyttende egenskaper
  • Bioscomesi Suolo e Salute Bioscomesi Suolo e Salute
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml

Sapone di un Tempo Anti-Frizz Hårmaske, 200 ml kr 119 (kr 595 / l)
NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml kr 66 (kr 330 / l)
Totalpris: kr 185
Beskrivelse

Anti-frizz-hårmasken er formulert med økologisk aloe vera-juice, kjent for sine fuktighetsgivende og beskyttende egenskaper. Beriket med kokosolje, sheasmør, pequiolje og hydrolyserte hveteproteiner får håret næring, intensiv fuktighet og optimal pleie. Samtidig fylles små skader i hårfibrene ut, noe som gir mindre frizz, mer definerte krøller og et mykere hår.

Varenr.: SATEM-HAIR05
Innhold: 200 ml
EAN: 8056459832886
Merke: Sapone di un Tempo
Konsistens/administrasjonsform: balsam
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: Fint hår, Kruset / frizzy hår, Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: Bioscomesi Suolo e Salute
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Krukke
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Cetearylalcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl Caprylate/Caprate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Lactic Acid, Sorbit, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Xanthan Gum, Inulin, Lecithin, Sodium Cetearyl Sulfate, Vegetable Oil, Sodium Gluconate, Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum[2]

  1. fra økologisk dyrking
  2. hypoallergen duft
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Sapone di un Tempo, Via Manlio Ferraro n°12/1 , 61122 , Pesaro (PU), Italia, info@saponediuntempo.it, www.saponediuntempo.it

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Sapone di un Tempo Anti-Frizz Hårmaske

1 anmeldelser på andre språk

3,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (100%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder