Sapone di un Tempo 3-i-1 peeling smør, Sitrusfrukter & Vanilje (200 ml)

Velværebringende multifunksjonelt produkt med sukker og sheasmør

kr 137 kr 145 -6%

(kr 685 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: Sitrusfrukter & Vanilje

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • For ansikt, kropp og hodebunn
  • Nærende og glattende

Kjøpes ofte sammen med Sapone di un Tempo Nærende kroppskrem, 250 ml

Sapone di un Tempo 3-i-1 peeling smør, Sitrusfrukter & Vanilje (200 ml) kr 137 (kr 685 / l)
Sapone di un Tempo Nærende kroppskrem, 250 ml kr 167 (kr 668 / l)
Totalpris: kr 304
Beskrivelse

Denne allsidige 3-i-1-skrubben for ansikt, kropp og hodebunn er formulert med sheasmør og økologisk rørsukker. Den er også beriket med verdifulle ekstrakter og supermat for å mykgjøre og beskytte huden. Eksfolier, gi næring, fukt og glatt ut huden i bare ett enkelt trinn!

Varenr.: SATEM-SCRUB02
Innhold: 200 ml
EAN: 8056459846074
Merke: Sapone di un Tempo
Peelingtype: Mekanisk peeling
Konsistens/administrasjonsform: smør
Produkttyper: Kroppsskrubb
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: pH-hudnøytral, Unisex
Duftnoter: Frisk, Fruktig, Sjokolade / kakao, Vaniljeaktig, Krydret, Sitrusaktig
Sertifikater: AIAB
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Boks
Bestanddeler (INCI)

Sucrose[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Glycerin, Aqua, Lauryl Glucoside, Glyceryl Stearate, Mangifera Indica (Magno) Seed Butter, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Juice, Citrus Limon (Lemon) Juice, Daucus Carota Sativa Root Juice, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Sodium Gluconate, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, CI 75130, Parfum[2], Limonene[2]

  1. fra økologisk dyrking
  2. hypoallergen duft
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Sapone di un Tempo, Via Manlio Ferraro n°12/1 , 61122 , Pesaro (PU), Italia, info@saponediuntempo.it, www.saponediuntempo.it

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Sapone di un Tempo 3-i-1 peeling smør