Santé – naturally. Total Care Tannkrem Myrra, 75 ml

Naturlig formulering for din munnhelse

kr 29 kr 33 -12%

(kr 387 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 27 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Skånsom rengjøring
  • Sterk beskyttelse
  • Uten fluorider eller titandioksid

Kjøpes ofte sammen med lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml

Santé – naturally. Total Care Tannkrem Myrra, 75 ml kr 29 (kr 387 / l)
lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml kr 32 (kr 427 / l)
Totalpris: kr 61
Beskrivelse

Denne Total Care tannkremen tilbyr skånsom rengjøring og naturlig sterk beskyttelse takket være ingredienser som myrra, grønn te-ekstrakt og xylitol. Formelen er dessuten fri for titandioksid og fluorider.

  • Egnet ved homøopatisk behandling.
  • Anbefalt ved tilstrekkelig fluoridtilførsel.
  • Regelmessig tannpuss forebygger effektivt plakk og karies.
Varenr.: LOGO-40776
Innhold: 75 ml
EAN: 4025089006466
Merke: Santé – naturally.
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Røkelse / myrra
Sertifikater: NaTrue, NCS - Natural Cosmetics Standard
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Calcium Carbonate, Xylit, Glycerin, Silicia, Sodium Coco­ Sulfate, Hectorite, Maris Sal, Xanthan Gum, Algin, Commiphora Myrrha Resin Extract[1], Bisabolol[1], Alcohol[1], Camelia Sinensis Leaf Extract[1], Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Parfum[2], Anethole[2], Carvone

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, post@logocos.de, www.logocos.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Santé – naturally. Total Care Tannkrem Myrra

3 anmeldelser på andre språk

4,8 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (75%)
4 stjerner
1 (25%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder