Santé – naturally. Plantehårfarge Terra, 100 g

Spesielt skånsom farge - også for grått hår

kr 80 kr 89 -10%

(kr 800 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 100 g

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 72 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For blondt til mellombrunt hår
  • Uttrykkfull fargekraft
  • Gir håret en silkemyk glans
  • Uten peroksider og ammoniakk

Kjøpes ofte sammen med Santé – naturally. Plantehårfarge Sjokoladebrun, 100 g

Santé – naturally. Plantehårfarge Terra, 100 g kr 80 (kr 800 / kg)
Santé – naturally. Plantehårfarge Sjokoladebrun, 100 g kr 80 (kr 800 / kg)
Totalpris: kr 160
Beskrivelse

Perfekt for blondt til mellombrunt hår, Terra farger med økologisk henna, cassia og indigo. Dekker også grått hår. Ved lysere utgangspunkt eller over 30% andel av grått hår kan resultatet bli lysere.

  • langvarig, nyansert farge
  • med ekstra volum og pleie
  • spesielt skånsom
  • uten peroksider, ammoniakk eller andre kjemiske bestanddeler
  • uten syntetiske farge-, duft- og konserveringsmidler
  • 100 % plantebasert
Varenr.: LOGO-40692
Innhold: 100 g
EAN: 4025089000471
Merke: Santé – naturally.
Fargetoner: Brun
Konsistens/administrasjonsform: Pulver
Produkttyper: Hårfarger
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Glutenfri, Vegan
Sertifikater: NaTrue
PAO: 6 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Ikke innånd., Kun på sunn hud, Oppbevar produktet trygt og utilgjengelig for barn, Ikke egnet for barn, Ved rødhet, hevelse eller vedvarende smerte – fjern produktet umiddelbart., Ikke bruk til farging av øyevipper, øyenbryn eller skjegg.
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og mørkt oppbevart.
Bestanddeler (INCI)

Cassia Auriculata Leaf Powder, Indigofera Tinctoria (Indigo) Leaf Powder, Henna[1], Betaine, Arginin, Squalen, Algin, Aqua

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
Merknader om plantehårfarger og -pulver
Produsentmerknad
Om SANTE plantehårfarge
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, post@logocos.de, www.logocos.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Santé – naturally. Plantehårfarge Terra

14 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
10 (55%)
4 stjerner
3 (16%)
3 stjerner
1 (5%)
2 stjerner
3 (16%)
1 stjerne
1 (5%)

18 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 14 anmeldelser på et andre språk.