Santé – naturally. Intensiv Reparasjons Håndkrem, 75 ml

Forbedrer hudens beskyttelsesfunksjoner!

kr 31 kr 35 -11%

(kr 413 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tørre hender
  • Med 6 verdifulle oljer
  • Regulerer fuktighetsbalansen
  • Øker hudens motstandskraft

Kjøpes ofte sammen med Santé – naturally. Anti Aging Håndkrem, 75 ml

Santé – naturally. Intensiv Reparasjons Håndkrem, 75 ml kr 31 (kr 413 / l)
Santé – naturally. Anti Aging Håndkrem, 75 ml kr 31 (kr 413 / l)
Totalpris: kr 62
Beskrivelse

Den unike kombinasjonen av 6 verdifulle oljer gjør denne håndkremen ideell for pleie av sterkt belastede hender. Inkludert Vitamin F støtter hudens naturlige beskyttelsesfunksjoner ved å styrke hudens lipidbarriere og dermed forbedre dens motstandskraft. I tillegg hjelper sheasmør med å balansere fuktighetsnivået for å beskytte huden mot uttørking, og den inneholder viktige fettsyrer, fytosteroler og antioksidanter. For velpleide hender som er perfekt rustet mot hverdagens utfordringer.

Bruk:

  • Masser inn i fingerrommene, håndflatene og håndoverflatene ved behov.
Varenr.: LOGO-44126
Innhold: 75 ml
EAN: 4025089081319
Merke: Santé – naturally.
Produkttyper: Håndpleie
Hudtype: Tørr hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Alcohol Denat[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Glycerin Soja Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Linoleic Acid (Vitamin F), Glycerin, Cetearylalcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Vitis Vinifera Seed Oil, Dodecane, Distarch Phosphate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Rhus Verniciflua Peel Wax, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Punica Granatum (Pomegranate) Seed Extrakt[1], Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Cetearyl Sulfate, Linoleic Acid (Vitamin F), Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Parfum[2], Geraniol[2], Limonene[2], Linalool[2], Benzyl Salicylate[2], Citronellal[2], Citral[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, post@logocos.de, www.logocos.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Santé – naturally. Intensiv Reparasjons Håndkrem

18 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
15 (40%)
4 stjerner
13 (35%)
3 stjerner
6 (16%)
2 stjerner
2 (5%)
1 stjerne
1 (2%)

37 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 18 anmeldelser på et andre språk.