Santé – naturally. Følsomt pleie Vitamin B12 Tanngele, 75 ml

Heldekkende beskyttelse for følsomme tannhals og tannkjøtt

kr 49 kr 55 -11%

(kr 653 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Fluorfri
  • Uten titanoksid
  • Med havsalt og xylitol

Kjøpes ofte sammen med Santé – naturally. Active Care Vitamin B12 tannkrem, 75 ml

Santé – naturally. Følsomt pleie Vitamin B12 Tanngele, 75 ml kr 49 (kr 653 / l)
Santé – naturally. Active Care Vitamin B12 tannkrem, 75 ml kr 49 (kr 653 / l)
Totalpris: kr 98
Beskrivelse

Denne milde tanngeleen er førstevalget for sensitivt tannkjøtt. Den rengjør ekstra skånsomt og tilbyr mild, men effektiv rengjøring takket være sin gjennomtenkte, veganske formel med havsalt og xylitol, uten fluorider eller titandioksid. Oppskriften inneholder også viktig vitamin B12.

Varenr.: LOGO-40774
Innhold: 75 ml
EAN: 4025089006381
Merke: Santé – naturally.
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Fluoridfri, Fri for titandioksid, Unisex, Vegan
Sertifikater: NaTrue, NCS - Natural Cosmetics Standard
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, Hydrated Silica, Xylit, Xanthan Gum, Sodium Coco­ Sulfate, Algin, Maris Sal, Cyanocobalamin, Carvone

Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, post@logocos.de, www.logocos.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Santé – naturally. Følsomt pleie Vitamin B12 Tanngele

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.