Santé – naturally. Family Dusjgelé Økologisk Kokos & Vanilje, 500 ml

Renser huden skånsomt og tilfører fuktighet

kr 74 kr 83 -11%

(kr 148 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Tropisk duft
  • For hele familien
  • Verdifull pleieformel
  • For en myk hudfølelse

Kjøpes ofte sammen med Santé – naturally. Family Duschgel Økologisk Ananas & Sitron, 500 ml

Santé – naturally. Family Dusjgelé Økologisk Kokos & Vanilje, 500 ml kr 74 (kr 148 / l)
Santé – naturally. Family Duschgel Økologisk Ananas & Sitron, 500 ml kr 74 (kr 148 / l)
Totalpris: kr 148
Beskrivelse

Family Dusjgelé med økologisk kokos og vanilje fortryller med sin tropiske, milde duft og milde, men grundige rengjøringseffekt. Kokosekstrakt samt Aloe Vera-juice fra økologisk dyrking sørger for ekstra fuktighet og gir huden smidighet.

Varenr.: LOGO-40443
Innhold: 500 ml
EAN: 4055297149556
Merke: Santé – naturally.
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Glutenfri, Laktosefri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Kokos, Vaniljeaktig
Sertifikater: NaTrue
Emballasjetype: Pumpeflaske
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Glyceryl Oleate, Inulin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citricacid, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract, Sorbit, Betaine, Sodium Cocoyl Glutamat, Disodium Cocoyl Glutamate, Maris Sal, Glyceryl Caprylate, Sodium Pca, Potassium Sorbate, Pca Ethyl Cocoyl Arginate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum[1]

  1. fra naturlige eteriske oljer
Om Family-serien
Produsentmerknad
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, post@logocos.de, www.logocos.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Santé – naturally. Family Dusjgelé Økologisk Kokos & Vanilje

193 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
168 (51%)
4 stjerner
92 (28%)
3 stjerner
53 (16%)
2 stjerner
6 (1%)
1 stjerne
8 (2%)

327 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 193 anmeldelser på et andre språk.