Santé – naturally. Family Duschgel Økologisk Ananas & Sitron, 950 ml

Gir fuktighet og renser huden mildt

kr 135 kr 150 -10%

(kr 142 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 950 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Eksotisk duft
  • For hele familien
  • Verdifull pleieformulering
  • For en myk hudfølelse

Kjøpes ofte sammen med Santé – naturally. Family Dusjgelé Økologisk Kokos & Vanilje, 950 ml

Santé – naturally. Family Duschgel Økologisk Ananas & Sitron, 950 ml kr 135 (kr 142 / l)
Santé – naturally. Family Dusjgelé Økologisk Kokos & Vanilje, 950 ml kr 135 (kr 142 / l)
Totalpris: kr 270
Beskrivelse

Det fruktig-friske økologiske Ananas & Sitron dusjgel fra SANTE gir deg en frisk start på morgenen! Det renser mildt, pleier og gir fuktighet til huden med økologiske ekstrakter fra ananas og aloe vera. For en herlig myk hudfølelse!

Varenr.: LOGO-40442
Innhold: 950 ml
EAN: 4055297149952
Merke: Santé – naturally.
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Glutenfri, Laktosefri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Fruktig, Sitrusaktig
Sertifikater: NaTrue
For hvem?: Barn
Bestanddeler (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ananas Sativus Fruit Extrat, Aqua, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Betaine, Citral[1], Citricacid, Citronellal[1], Citrus Limon (Lemon) Peel Extract, Coco Glucoside, Eugenol[1], Geraniol[1], Glycerin, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lauryl Glucoside, Lecithin, Limonene[1], Linalool[1], Pca Ethyl Cocoyl Arginate, Parfum[1], Phytic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Chloride, Sodium Coco­ Sulfate, Tocopherol (Vitamin E)

  1. fra naturlige eteriske oljer
Om Family-serien
Produsentmerknad
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, post@logocos.de, www.logocos.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Santé – naturally. Family Duschgel Økologisk Ananas & Sitron

72 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
81 (56%)
4 stjerner
45 (31%)
3 stjerner
12 (8%)
2 stjerner
1 (0%)
1 stjerne
5 (3%)

144 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 72 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder