Santé – naturally. ENERGY Bodylotion Økologisk Sitron & Kvede, 150 ml

Oppstrammende og forfriskende hudpleie

kr 53 kr 59 -10%

(kr 353 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Med Q10
  • Trekker raskt inn
  • Gir fløyelsmyk hud
  • Vegan

Kjøpes ofte sammen med Santé – naturally. HAPPINESS Bodylotion Økologisk Appelsin & Mango, 150 ml

Santé – naturally. ENERGY Bodylotion Økologisk Sitron & Kvede, 150 ml kr 53 (kr 353 / l)
Santé – naturally. HAPPINESS Bodylotion Økologisk Appelsin & Mango, 150 ml kr 53 (kr 353 / l)
Totalpris: kr 106
Beskrivelse

Denne energigivende Bodylotion fra SANTE pleier huden med cupuaçusmør fra kontrollert økologisk jordbruk, og gir en silkemyk følelse. Den inneholder også Q10, som har oppstrammende egenskaper. Samtidig tilfører lotionen fuktighet til huden og gir en frisk og vitalisert følelse med sin oppmuntrende duft!

Varenr.: LOGO-40008
Innhold: 150 ml
EAN: 4025089086192
Merke: Santé – naturally.
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Sitrusaktig
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin Soja Oil[1], Alcohol Denat[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Vitis Vinifera Seed Oil, Isoamyl Laurate, Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Parfum[2], Limonene[2], Cetearylalcohol, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract[1], Pyrus Cydonia (Quince) Fruit Extract[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Ubiquinone, Xanthan Gum, Sodium Lactate, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Citral[2], Linalool[2], Geraniol[2], Citronellal[2], Farnesol[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, post@logocos.de, www.logocos.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Santé – naturally. ENERGY Bodylotion Økologisk Sitron & Kvede

5 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
8 (61%)
4 stjerner
4 (30%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (7%)

13 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 5 anmeldelser på et andre språk.