Santé – naturally. Energy Aroma Dusjgel, 200 ml

For en livlig og forfriskende dusjopplevelse

kr 39 kr 44 -11%

(kr 195 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Rengjør skånsomt for huden
  • Med duft av sitron og appelsin

Kjøpes ofte sammen med Santé – naturally. Happiness Aroma Dusjgel, 200 ml

Santé – naturally. Energy Aroma Dusjgel, 200 ml kr 39 (kr 195 / l)
Santé – naturally. Happiness Aroma Dusjgel, 200 ml kr 39 (kr 195 / l)
Totalpris: kr 78
Beskrivelse

Dette aroma dusjgelet gir en skikkelig energiboost om morgenen. Den livlige og forfriskende duften av sitron og appelsiner gir en oppkvikkende dusjopplevelse, rengjør spesielt skånsomt ved hjelp av naturlige tensider, og tilfører mykhet.

Varenr.: LOGO-40766
Innhold: 200 ml
EAN: 4025089006626
Merke: Santé – naturally.
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Fruktig, Sitrusaktig
Sertifikater: NaTrue
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Sodium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Citric Acid, Pca Ethyl Cocoyl Arginate, Potassium Sorbate, Parfum[2], Limonene[2], Pinene[2], Turpentine[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Anethole[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, post@logocos.de, www.logocos.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Santé – naturally. Energy Aroma Dusjgel

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder