Santé – naturally. Anti Aging Håndkrem, 75 ml

Lyser opp pigmentflekker!

kr 31 kr 35 -11%

(kr 413 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For krevende, moden hud
  • Med verdifull Q10
  • Motvirker tegn på hudaldring

Kjøpes ofte sammen med Santé – naturally. Intensiv Reparasjons Håndkrem, 75 ml

Santé – naturally. Anti Aging Håndkrem, 75 ml kr 31 (kr 413 / l)
Santé – naturally. Intensiv Reparasjons Håndkrem, 75 ml kr 31 (kr 413 / l)
Totalpris: kr 62
Beskrivelse

Den effektive pleiekomplekset gjør Anti-Pigment-formelen i håndkremen spesielt nærende på en naturlig måte. Økologiske prestekrageekstrakter bidrar til å lysne eksisterende pigmentflekker og tilfører huden vitaminer og næringsstoffer. Støttet av verdifull Q10, som fungerer som en radikalfanger og beskytter hendene mot miljøpåvirkninger, motvirkes de første tegnene på hudaldring og cellefornyelse stimuleres. Formelen fullendes med sheasmør og rike oljer - for merkbart myke hender og en jevnere hudtone.

Bruk: Masser kremen inn i håndflatene og oversidene av hendene samt mellom fingrene ved behov.

Varenr.: LOGO-44124
Innhold: 75 ml
EAN: 4025089081296
Merke: Santé – naturally.
Produkttyper: Håndpleie
Hudtype: Krevende hud, Moden hud
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: NaTrue
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Alcohol Denat[1], Bellis Perennis Flower Extract[1], Glycerin Soja Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, Glycerin, Cetearylalcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Vitis Vinifera Seed Oil, Dodecane, Distarch Phosphate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Punica Granatum (Pomegranate) Seed Extrakt[1], Ubiquinone, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Cetearyl Sulfate, Lactic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Sodium Chloride, Disodium Phosphate, Potassium Chloride, Potassium Phosphate, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Parfum[2], Limonene[2], Linalool[2], Benzyl Salicylate[2], Geraniol[2], Citronellal[2], Citral[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, post@logocos.de, www.logocos.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Santé – naturally. Anti Aging Håndkrem

35 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
41 (67%)
4 stjerner
12 (19%)
3 stjerner
8 (13%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

61 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 35 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder