i+m Hårpleie Hanf Repair Shampoo, 250 ml

Mykhet for slitt og tørt hår

kr 118 kr 132 -11%

(kr 472 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager fra og med 09. november

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før onsdag, 18. november

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 108 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Virker regenererende og styrkende
  • Pleier lengder og hårspisser
  • Forebygger tørre tupper
  • Svært mild og pH-nøytral

Kjøpes ofte sammen med Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml

i+m Hårpleie Hanf Repair Shampoo, 250 ml kr 118 (kr 472 / l)
Biofficina Toscana Konsentrert Aktiv Balsam, 200 ml kr 138 (kr 690 / l)
Totalpris: kr 256
Beskrivelse

Hair Care Repair Shampoo fra i+m er pH-nøytral og ideell for å tilføre mykhet til tørt og slitt hår med sine milde, plantebaserte tensider. Takket være formelen med kaldpresset økologisk hampolje kombinert med Sacha Inchi-olje, styrkes håret, skadede lengder gjenoppbygges, og hårtuppene beskyttes mot uttørking.

Bruk:

  • Påfør i fuktig hår, massér inn og skyll ut. Gjenta ved behov.
  • Shampooen er egnet for daglig bruk.

Tips: Bruk Hair Care Repair Balsam for ekstra spenst.

Varenr.: IM-70903-0
Innhold: 250 ml
EAN: 4037904709032
Merke: i+m
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Slitt hår, Tørt hår
Egenskaper: Refill – påfyllspose, Unisex, Vegan
Sertifikater: Leaping Bunny, Vegan Society, Fair Trade, BDIH - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Sodium Coco­ Sulfate, Vegetable Glycerin, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl -10 Laurate, Pca Glyceryl Oleate, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[1], Plukenetia Volubilis (Inca Inchi) Seed Oil[1], Lactic Acid, Levulinic Acid, Alcohol[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Sodium Levulinate, Glyceryl Caprylate, Disodium Cocoyl Glutamate, Parfum[2], P-Anisic Acid, Sodium Phytate, Sodium Cocoyl Glutamat, Citricacid, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Chloride

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. naturlig duftsammensetning
Om Hair Care-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: i+m NATURKOSMETIK BERLIN GmbH, Greifswalder Str. 214, 10405, Berlin, Tyskland, info@iplusm.berlin, iplusm.berlin

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for i+m Hårpleie Hanf Repair Shampoo

3 anmeldelser på andre språk

3,7 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (33%)
4 stjerner
2 (33%)
3 stjerner
1 (16%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (16%)

6 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.