i+m Berlin Hydrating Body Lotion, 200 ml

Lett hudpleie med en diskret duft av sitron og kamille

kr 132

(kr 660 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før tirsdag, 13. oktober hvis du bestiller før torsdag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Intensiv fuktighetsgivende
  • Beskyttende egenskaper

Kjøpes ofte sammen med i+m Fair Edition Sambia Rich Body Cream, 200 ml

i+m Berlin Hydrating Body Lotion, 200 ml kr 132 (kr 660 / l)
i+m Fair Edition Sambia Rich Body Cream, 200 ml kr 155 (kr 775 / l)
Totalpris: kr 287
Beskrivelse

Berlin Hydrating Body Lotion gir intensiv fuktighet og en deilig mykhet. Den lette formelen trekker raskt inn i huden og etterlater en diskret duft av sitron og kamille. Mens økologisk aloe vera og hyaluron fukter huden, sørger fairtrade-sertifisert økologisk mandelolje for mild fuktighetstilførsel. Naturlig vitamin E beskytter som antioksidant. Den lekne, livlige emballasjedesignen er laget av det berlinske merket «bär von pappe» og fanger storbyens dynamikk perfekt.

Bruk:

  • Fordel på kroppen etter rensing og masser forsiktig inn.
  • Deretter kan du starte dagen eller natten med velpleid hud.
Varenr.: IM-70611
Innhold: 200 ml
EAN: 4037904706116
Merke: i+m
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Kamille, Sitrusaktig
Sertifikater: Vegan Society, BDIH - Cosmos Organic
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Coco Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-6 Stearate, Glycerin, Lactococcus Ferment Lysate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hyaluronate, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Eucalyptus Globulus Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Citrus Aurantium Peel Oil, Pogostemon Cablin Oil, Vanillin, Lactic Acid, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Gluconate, Sodium Chloride, Polyglyceryl-6 Behenate, Citric Acid, Parfum[2], Menthol, Pinene, Terpinolene, Linalool, Limonene, Citral

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. naturlig duftblanding
Juridisk informasjon
Produsent: i+m NATURKOSMETIK BERLIN GmbH, Greifswalder Str. 214, 10405, Berlin, Tyskland, info@iplusm.berlin, iplusm.berlin

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for i+m Berlin Hydrating Body Lotion