Natura Siberica Taiga Daily Protection Håndkrem, 75 ml

Daglig beskyttelse for hendene dine!

kr 51 kr 57 -11%

(kr 680 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

5 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Nærer og tilfører fuktighet
  • Beskytter mot miljøbelastninger

Kjøpes ofte sammen med Natura Siberica Body Balm Ernæring og Smidighet, 200 ml

Natura Siberica Taiga Daily Protection Håndkrem, 75 ml kr 51 (kr 680 / l)
Natura Siberica Body Balm Ernæring og Smidighet, 200 ml kr 75 (kr 375 / l)
Totalpris: kr 126
Beskrivelse

Med Taiga håndkrem fra Natura Siberica er hendene dine daglig beskyttet og pleiet! Huden blir næret og tilført fuktighet, noe som gir optimal beskyttelse mot miljøbelastninger som vær og kulde. Formelen inneholder linolje fra arktiske breddegrader som virker nærende og gjør huden myk, samt ekstrakt fra sibirisk villfuru.

Varenr.: NS-20902
Innhold: 75 ml
EAN: 4744183010918
Merke: Natura Siberica
Produkttyper: Håndpleie
Hudtype: For alle hudtyper
Sertifikater: ICEA - Cosmos Natural
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearate Se, Cetearylalcohol, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Pinus Sibirica Seed Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil[1], Amaranthus Caudatus Seed Oil[1], Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters, Pinus Sibirica Needle Extract, Abies Sibirica Needle Extract, Picea Obovata Needle Extract, Crataegus Monogyna Flower Water[1], Achillea Millefolium Flower Water[1], Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water[1], Spiraea Ulmaria Extract[1], Bidens Tripartitа Flower/Leaf/Stem Extract, Althea Officinalis Root Extract[1], Saponaria Officinalis Root Extract[1], Arctium Lappa (Burdock) Root Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum

  1. fra økologisk dyrking
Produsenterklæring om Russland–Ukraina-krigen
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Natura Siberica Taiga Daily Protection Håndkrem

1 anmeldelser på andre språk

3,7 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (22%)
4 stjerner
2 (22%)
3 stjerner
5 (55%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

9 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder