Natura Siberica Nøytral sjampo, 400 ml

Særlig skånsom rens med kostbare hydrolater

kr 90 kr 100 -10%

(kr 225 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 400 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 82 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitiv hodebunn
  • Balanserende egenskaper
  • Beskyttende og glansgivende

Kjøpes ofte sammen med Natura Siberica Næring og Fuktighetsgivende Sjampo, 400 ml

Natura Siberica Nøytral sjampo, 400 ml kr 90 (kr 225 / l)
Natura Siberica Næring og Fuktighetsgivende Sjampo, 400 ml kr 90 (kr 225 / l)
Totalpris: kr 180
Beskrivelse

Denne nøytrale sjampoen basert på utvalgte hydrolater er en ideell løsning for daglig pleie av sensitiv hodebunn. Den gir håret naturlig glans og beskytter det skånsomt mot ytre påvirkninger. Den nøye komponerede formelen kan redusere sebumproduksjonen uten å irritere hodebunnen, mens økologisk lakrisrot renser skånsomt.

Varenr.: NS-20702
Innhold: 400 ml
EAN: 4743318118420
Merke: Natura Siberica
Fargetoner: Alle hårfarger
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Følsom hodebunn
Egenskaper: Unisex
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Melilotus Albus Extract[1], Sodium Coco­ Sulfate, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Bidens Tripartita Flower/Leaf/Stem Water[1], Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract[1], Hesperis Sibirica Flower/Leaf/Stem Extract[1], Cortusa Matthioli Flower/Leaf/Steam Extract[1], Sorbus Aucuparia (Rowanberry) Fruit Extract[1], Aquilegia Sibirica Flower/Leaf/Stem Extract[1], Saponaria Officinalis Root Extract[1], Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil[1], Glycerin, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum

  1. fra økologisk dyrking
Produsenterklæring om Russland–Ukraina-krigen
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Natura Siberica Nøytral sjampo

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder