Natura Siberica DETOX SAKHALIN Balsam Hydrering & Volum, 260 ml

Temme og pleie helt til tuppene

kr 56 kr 63 -11%

(kr 215 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 260 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Forbedrer grebarhet
  • Tynget ikke ned

Kjøpes ofte sammen med Natura Siberica DETOX KAMCHATKA Ekspressbalsam, 75 ml

Natura Siberica DETOX SAKHALIN Balsam Hydrering & Volum, 260 ml kr 56 (kr 215 / l)
Natura Siberica DETOX KAMCHATKA Ekspressbalsam, 75 ml kr 43 (kr 573 / l)
Totalpris: kr 99
Beskrivelse

Denne naturlige balsamen pleier håret med utvalgte og virksomme ingredienser. Ekstrakter fra rødalger fra øya Sakhalin samt blodrot temmer håret uten å tynge ned, og gir det glans og volum.

Bruk:

  • Fordel i fuktig hår og la virke i 2-3 minutter.
  • Skyll deretter grundig ut.
Varenr.: NS-49001
Innhold: 260 ml
EAN: 4743318102962
Merke: Natura Siberica
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Melilotus Albus Extract[2], Cetearylalcohol, Glycerin, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Ahnfeltia Plicata Extract[1], Dasiphora Fruticosa Extract[2], Achillea Millefolium Extract[1], Silybum Marianum Extract[2], Abies Sachalinensis Needle Extract[1], Thymus Vulgaris (Thyme) Extract[2], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citricacid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Parfum, CI 77288 (Chromium Oxide Green)

  1. økologiske planteekstrakter fra viltinnsamling
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Produsenterklæring om Russland–Ukraina-krigen
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Natura Siberica DETOX SAKHALIN Balsam Hydrering & Volum

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
1 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

1 vurdering

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder