Natura Siberica DETOX KAMCHATKA Ekspressbalsam, 75 ml

Volum og naturlig glans

kr 43 kr 48 -10%

(kr 573 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hårtyper
  • Tynger ikke
  • Kontrollerende

Kjøpes ofte sammen med Natura Siberica DETOX SAKHALIN Forseglende Hårserum, 75 ml

Natura Siberica DETOX KAMCHATKA Ekspressbalsam, 75 ml kr 43 (kr 573 / l)
Natura Siberica DETOX SAKHALIN Forseglende Hårserum, 75 ml kr 43 (kr 573 / l)
Totalpris: kr 86
Beskrivelse

Dette balsamet virker i løpet av kort tid og gir deg en voluminøs og silkeglatt manke. Alaska selje og arnika-ekstrakter styrker håret og beskytter det mot skadelige miljøpåvirkninger. Balsamet forbedrer kambarheten uten å tynge håret.

Bruk:

  • Påfør litt balsam i håndkletørt hår. Skal ikke skylles ut!
  • Tips: Påfør balsamet før føning eller glatting for å beskytte håret.
Varenr.: NS-49026
Innhold: 75 ml
EAN: 4743318103303
Merke: Natura Siberica
Produkttyper: Hårpleie
Hårtype: For alle hårtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Melilotus Albus Extract[2], Cetearylalcohol, Glycerin, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Salix Alaxensis Bark Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Arnica Montana Flower Extract[2], Achillea Camtschatica Flower/Leaf/Stem Extract[1], Empetrum Nigrum Fruit Juice[2], Picris Kamtschatica Flower/Leaf/Stem Extract[1], Tilia Cordata (Linde) Flower Extract[1], Dasiphora Fruticosa Extract[2], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citricacid, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum, Limonene, Linalool, Citral

  1. økologiske planteekstrakter fra viltinnsamling
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Produsenterklæring om Russland–Ukraina-krigen
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estland, www.eurobiolab.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Natura Siberica DETOX KAMCHATKA Ekspressbalsam

8 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
10 (62%)
4 stjerner
5 (31%)
3 stjerner
1 (6%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

16 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 8 anmeldelser på et andre språk.