NAOBAY Appelsin Juice Håndkrem, 75 ml

Pleier og regenererer stressede hender!

kr 66

(kr 880 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Tilfører fuktighet og virker ikke fet
  • Gir myk hud
  • Også ideell for neglene

Kjøpes ofte sammen med NAOBAY Detox Illuminating micellar water, 200 ml

NAOBAY Appelsin Juice Håndkrem, 75 ml kr 66 (kr 880 / l)
NAOBAY Detox Illuminating micellar water, 200 ml kr 100 (kr 500 / l)
Totalpris: kr 166
Beskrivelse

Den spesielle formuleringen av denne veganske håndkremen gir varig fukt til stressede hender. Ekstrakter av appelsin, økologisk kamille og aloe vera gir revitaliserende egenskaper og sikrer myk hud. Kremen er også ideell for neglepleie. Etterlater ikke en fet, men et velpleid og behagelig inntrykk.

Varenr.: GBB-228-N-1
Innhold: 75 ml
EAN: 8436568905235
Merke: NAOBAY
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Håndpleie
Hudtype: For alle hudtyper, Tørr hud
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Fruktig
Sertifikater: ECOCERT
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Coco Caprylate/Caprate, Methyl Glucose Sesquistearate, Glyceryl Stearate Se, Stearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil[1], Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extrakt[1], Citrus Sinensis (Orange) Oil[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Citricacid

  1. fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: NaturChem S.L. Naobay, Carrer Braç de Pepa, 1, 46470, Massanassa, Valencia, Spania, naobay.com/en

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for NAOBAY Appelsin Juice Håndkrem

11 anmeldelser på andre språk

4,7 av 5 stjerner
5 stjerner
18 (78%)
4 stjerner
3 (13%)
3 stjerner
2 (8%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

23 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 11 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder