Najel Aleppo såpe dusjgelè Amber & Oud, 500 ml

Høyverdig rengjøring med kamilleekstrakter

kr 119 kr 133 -11%

(kr 238 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Skånsom og balanserende
  • Innbydende, eksotisk duft

Kjøpes ofte sammen med MÁDARA Organic Skincare GROW Volume Shampoo, 250 ml

Najel Aleppo såpe dusjgelè Amber & Oud, 500 ml kr 119 (kr 238 / l)
MÁDARA Organic Skincare GROW Volume Shampoo, 250 ml kr 226 (kr 904 / l)
Totalpris: kr 345
Beskrivelse

La deg forføre av den duftende dusjgeléen Amber & Oud! Dens formel er rik på oljer fra oliven og laurbærbær og rengjør huden spesielt skånsomt, uten å forstyrre balansen. Ekstrakter fra kamille gir en ekstra pleiende komponent. Den behagelig kremete teksturen gir en sensorisk opplevelse, mens huden føles oppfrisket og klar. Dusjgeléen er ideell for daglig bruk og omslutter deg med sin innbydende duft.

Bruksanvisning:

  • Bruk en tilstrekkelig mengde dusjgelé på fuktig hud og skum opp med milde massasje bevegelser.
  • Skyll deretter grundig med vann.
Varenr.: NAJ-C-GEL10NJ/6
Innhold: 500 ml
EAN: 3760061221338
Merke: Najel
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Kroppsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Duftnoter: Eksotisk, Orientalsk
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Potassium Olivate[1], Heptyl Glucoside, Chamomilla Recutita Flower Water[2], Glycerin[1], Potassium Laurelate[1], Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Potassium Hydroxide, Citric Acid, Coumarin

  1. fremstilt av økologiske ingredienser
  2. fra økologisk landbruk
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Frankrike, www.najel.net/en

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Najel Aleppo såpe dusjgelè Amber & Oud

1 anmeldelser på andre språk

1,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (100%)

1 vurdering

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder