Najel Alaunstein Deo-Spray, 125 ml

Beskytter mot ubehagelig kroppslukt!

kr 57 kr 64 -11%

(kr 456 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 125 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Desodoriserende
  • Virker snerpende
  • Uten duftstoffer

Kjøpes ofte sammen med Najel Alaunstein Deo-Stick, 100 g

Najel Alaunstein Deo-Spray, 125 ml kr 57 (kr 456 / l)
Najel Alaunstein Deo-Stick, 100 g kr 94 (kr 940 / kg)
Totalpris: kr 151
Beskrivelse

Deo-sprayen er spesielt praktisk i bruk og tilbyr de samme fordelene som de andre Alaunstein-produktene fra Najel. Den er mild mot huden, nøytraliserer svetteproduksjon samt ubehagelige lukter - for friskhet som varer hele dagen!

Bruksanvisning:

  • Spray produktet direkte på ønskede hudområder - helst under armene eller på føttene.
Varenr.: NAJ-C-PIE10NJ/6
Innhold: 125 ml
EAN: 3760061220522
Merke: Najel
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Deoer
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Natural
PAO: 6 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Kun til utvortes bruk, Kun på sunn hud
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Sprayflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Potassium Alum, Levulinic Acid, Glycerin, Sodium Levulinate, Polyepsilon-Lysine, Sodium Chloride

Om alunstein-produktene
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Frankrike, www.najel.net/en

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Najel Alaunstein Deo-Spray

22 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
26 (56%)
4 stjerner
11 (23%)
3 stjerner
4 (8%)
2 stjerner
1 (2%)
1 stjerne
4 (8%)

46 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 22 anmeldelser på et andre språk.