MOSSA Skin Solutions Anti-Blemish Clarifying Toner, 200 ml

Ansiktsvann for renhet og glød

kr 139 kr 155 -10%

(kr 695 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

4 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Rensende og pleiende
  • Balanserer pH-verdien

Kjøpes ofte sammen med MOSSA Juicy Clean Purifying Creme Mousse, 190 ml

MOSSA Skin Solutions Anti-Blemish Clarifying Toner, 200 ml kr 139 (kr 695 / l)
MOSSA Juicy Clean Purifying Creme Mousse, 190 ml kr 149 (kr 784 / l)
Totalpris: kr 288
Beskrivelse

Denne toneren bidrar først og fremst til å balansere hudens pH-verdi, slik at den igjen kan stråle. Salisylsyre gir en oppklarende og lett peelende effekt, mens Damaskusrose og solbær gir huden fuktighet og vitamin C.

Bruk:

  • Påfør toneren med en bomullspad på renset ansiktshud.
  • Deretter påfør en fuktighetskrem.
  • Brukes morgen og kveld.
Varenr.: IMP-MOS-0013
Innhold: 200 ml
EAN: 4751009827742
Merke: MOSSA
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Ansiktsvann og tonere
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Trygg under graviditet, Unisex, Vegan
Sertifikater: ECOCERT
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Alcohol, Rosa Damascena Flower Water[1], Glycerin[2], Ribes Nigrum (Black Currant) Fruit Extract[1], Betaine, Sodium Pca, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Propandiol, Salicylic Acid, Aroma, Rhamnose, Glucose, Gluconic Acid

  1. fra økologisk dyrking
  2. ingredienser fra økologisk dyrking
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Mossa Cosmetics c/o Oy Transmeri Ab, PL 50, 02631, Espoo, Finland, mossacosmetics.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for MOSSA Skin Solutions Anti-Blemish Clarifying Toner