MOSSA Juicy Clean Purifying Creme Mousse, 190 ml

Renseskum for ansiktet

kr 149 kr 166 -10%

(kr 784 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 190 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Klarnende og oppfriskende
  • Med AHA-fruktsyrer

Kjøpes ofte sammen med MOSSA Skin Solutions Anti-Blemish Clarifying Toner, 200 ml

MOSSA Juicy Clean Purifying Creme Mousse, 190 ml kr 149 (kr 784 / l)
MOSSA Skin Solutions Anti-Blemish Clarifying Toner, 200 ml kr 139 (kr 695 / l)
Totalpris: kr 288
Beskrivelse

Sammen med vann blir denne ansiktsrensen til et herlig kremaktig skum som omslutter ansiktet behagelig. Formuleringen med AHA-fruktsyrer fra hvite kirsebær renser huden skånsomt og gir den et friskt utseende. Den delikate peeling-effekten bidrar til glatthet og balanse.

Tips: Bruk Skin Solutions Anti-Blemish Clarifying Toner fra Mossa etter rensing.

Varenr.: IMP-MOS-0001
Innhold: 190 ml
EAN: 4751009826653
Merke: MOSSA
Konsistens/administrasjonsform: Skum
Produkttyper: Ansiktsrens
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Trygg under graviditet, Unisex, Vegan
Sertifikater: ECOCERT
Ansiktsrens (konsistens): Rensekremer
Emballasjetype: Pumpeflaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Alcohol, Glycerin[4], Lavanda Angustifolia Flower Water[3], Dehydroxanthan Gum, Ribes Rubrum Berries Extract[3], Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Aroma, CI 77891 (Titanium Dioxid)[2], Potassium Sorbate, CI 77019[2], Limonene[1]

  1. fra eteriske oljer
  2. mineralske pigmenter
  3. fra økologisk dyrking
  4. ingredienser fra økologisk dyrking
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Mossa Cosmetics c/o Oy Transmeri Ab, PL 50, 02631, Espoo, Finland, mossacosmetics.com

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for MOSSA Juicy Clean Purifying Creme Mousse

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.