Maître Savon Provence såpe, Shea Butter (100 g)

Fast rengjøring for daglig hygiene

kr 39 kr 44 -11%

(kr 390 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: Shea Butter

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 36 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
    For hender og kropp
    Særlig hudvennlig

Kjøpes ofte sammen med Maître Savon Provence såpe, Sweet Almond (100 g)

Maître Savon Provence såpe, Shea Butter (100 g) kr 39 (kr 390 / kg)
Maître Savon Provence såpe, Sweet Almond (100 g) kr 39 (kr 390 / kg)
Totalpris: kr 78
Beskrivelse

Dette super-velgjørende såpestykket er laget etter en tradisjonell fransk oppskrift av økologiske planteoljer. Den er ideell for den daglige hygiene-rutinen for både store og små. Med sin aroma fra naturlige eteriske oljer gir den en behagelig mild duft og en ren samt avslappet frisk følelse.

Varenr.: XBO-WGH-3182611238458
Innhold: 100 g
EAN: 3182611238458
Merke: Maître Savon
Såpekonsistens: Fast
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Såper
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Unisex
Duftnoter: Duftnøytral
Sertifikater: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann., Ikke svelg / drikk
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Karton
Bestanddeler (INCI)

Sodium Sunflowerseedate[2], Sodium Cocoate[2], Aqua, Parfum, Glycerin[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Sodium Chloride, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citronellal, Limonene, Linalool

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fremstilt av økologiske råvarer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Savonnerie du Midi, 72 Rue Augustin Roux, 13015, Marseille, Frankrike, www.savonneriedumidi.fr/en

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Maître Savon Provence såpe

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
0 (0%)
4 stjerner
2 (100%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

2 vurderinger