Luvos Peeling-maske, 15 ml

For en jevn hudtone

kr 14 kr 16 -13%

(kr 933 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 15 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Forbedrer strukturen
  • Utrenser & renser i dybden
  • Unisex Unisex
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Luvos Fuktighetsgivende kremmaske, 15 ml

Luvos Peeling-maske, 15 ml kr 14 (kr 933 / l)
Luvos Fuktighetsgivende kremmaske, 15 ml kr 14 (kr 933 / l)
Totalpris: kr 28
Beskrivelse

Med denne peeling-masken etterlates ansiktet jevnt og strålende vakkert. Den aktive virkestoffkomplekset av naturlig ren leire tilfører huden verdifulle mineraler og sporstoffer, mens aprikoskjerner renser porene i dybden og forbedrer hudstrukturen. Ideell for et naturlig vakkert utseende.

Bruk:

  • Påfør masken jevnt på ansikt, hals og dekolleté 1-2 ganger ukentlig etter behov, unngå munn- og øyepartiet.
  • Etter ca. 10-15 minutter fjern masken med lunkent vann og en pad ved å massere lett.
Varenr.: LUV-10010364
Innhold: 15 ml
EAN: 4005120000462
Merke: Luvos
Konsistens – masker: Kremer
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Ansiktsmasker
Hudtype: For alle hudtyper, Uren hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Emballasjetype: Sachet
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sorbit, Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Loess, Glycerin, Cetearylalcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Glyceryl Stearat Citrat, Prunus Armeniaca (Apricot) Seed Powder, Glyceryl Stearate Se, Prunus Persica Kernel Oil, Magnesium Aluminium Silicate, Cetearyl Glucoside, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Maltodextrin, Xanthan Gum, Sodium Hydroxyde, Parfum, Linalool[2], Limonene[2], Geraniol[2], Citronellal[2], CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide)

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Om Luvos ansiktsmasker
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Heilerde-Gesellschaft Luvos Just GmbH & Co. KG, Otto-Hahn-Strasse 23, 61381, Friedrichsdorf, Tyskland, info@luvos.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Luvos Peeling-maske

9 anmeldelser på andre språk

3,7 av 5 stjerner
5 stjerner
6 (28%)
4 stjerner
5 (23%)
3 stjerner
8 (38%)
2 stjerner
2 (9%)
1 stjerne
0 (0%)

21 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 9 anmeldelser på et andre språk.