Luvos med kroppslotion, 200 ml

Forbedre hudfølelsen din

kr 120 kr 134 -10%

(kr 600 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For meget tørr og irritert hud
  • Tilbakettrekkende tekstur
  • Ved følelsen av spenning
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med URTEKRAM Duftfri kroppsvask, 500 ml

Luvos med kroppslotion, 200 ml kr 120 (kr 600 / l)
URTEKRAM Duftfri kroppsvask, 500 ml kr 119 (kr 238 / l)
Totalpris: kr 239
Beskrivelse

Som en unik pleie gir denne olje-i-vann-emulsjonen en tilbakettrekkende pleie for meget tørr og irritert hud. Den inneholder vegetabilske fettstoffer som er svært lik hudens egne lipider, som ikke bare pleier huden, men også forbedrer fuktighetsnivået og støtter beskyttelsesbarrieren. Sammensetningen inneholder også aktive stoffer som kan forebygge spenningstilstander ved konsekvent og regelmessig bruk. For en velpleid, behagelig hudfølelse uten å gjøre huden fet.

Bruk: Masser forsiktig inn i huden morgen og kveld, eller etter behov, for å unngå ytterligere irritasjoner.

Tips:

  • For pleie av sart ansiktshud og belastede hudområder, anbefales det å bruke Luvos med Akut-Serum.
  • Ideell for rengjøring av kropp og ansikt er den pH-nøytrale vaske- og dusjlotionen fra samme linje.
Varenr.: LUV-10030121
Innhold: 200 ml
EAN: 4005120163013
Merke: Luvos
Konsistens/administrasjonsform: Lotion
Produkttyper: Kroppspleie
Hudtype: Irritert hud, Tørr hud
Egenskaper: Vegan
Emballasjetype: Flaske, Karton
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Zea Mays Oil, Squalen, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Glyceryl Stearat Citrat, Loess, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Sucrose Stearate, Dehydroxanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Nigella Sativa Seed Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Globularia Alypum Leaf Extract, Tocopherol (Vitamin E), Levulinic Acid, P-Anisic Acid, Sodium Levulinate, Citricacid, Sodium Hydroxyde, Parfum, Citronellal[2], Linalool[2], CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide)

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Om Luvos med-serien
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Heilerde-Gesellschaft Luvos Just GmbH & Co. KG, Otto-Hahn-Strasse 23, 61381, Friedrichsdorf, Tyskland, info@luvos.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Luvos med kroppslotion

4 anmeldelser på andre språk

4,0 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (30%)
4 stjerner
5 (38%)
3 stjerner
4 (30%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

13 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder