Luvos Ansiktsvann, 150 ml

Supplerende rens for din daglige rutine

kr 84 kr 94 -11%

(kr 560 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 150 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For alle hudtyper
  • Klargjørende og mattende
  • Binder skadelige stoffer
  • Forhindrer irritasjoner
  • Vegan Vegan

Kjøpes ofte sammen med Luvos Vaskekrem, 100 ml

Luvos Ansiktsvann, 150 ml kr 84 (kr 560 / l)
Luvos Vaskekrem, 100 ml kr 80 (kr 800 / l)
Totalpris: kr 164
Beskrivelse

Ansiktsvannet fra Luvos er det ideelle supplerende renseproduktet for daglig bruk. Den inneholder leire som, takket være sitt høye innhold av mineraler og sporstoffer, effektivt binder selv de minste skadelige stoffene og fjerner dem. Den tilbyr også mattende og klargjørende egenskaper, mens sølvlys-ekstrakt hjelper til med å forhindre irritasjoner. For en frisk og ren hud som er optimalt forberedt for pleie med ansiktsfluidet.

Bruk:

  • Påfør ansiktsvannet forsiktig med en bomullspad på huden som tidligere er renset med Luvos rensekrem.
  • Unngå kontakt med øynene - det anbefales å unngå dette området.
  • Påfør deretter umiddelbart pleien - ikke skyll av!
Varenr.: LUV-10030985
Innhold: 150 ml
EAN: 4005120804015
Merke: Luvos
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Ansiktsvann og tonere
Hudtype: For alle hudtyper
Egenskaper: Vegan
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Alcohol, Caolin Clay, Glycerin, Argilla, Loess, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Zinc Pca, Lactic Acid, Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Extract, Saccharum Officinarum Extract, Galactoarabinan, Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extrakt, Mica, Acer Saccharinum (Sugar Maple) Extract, Sodium Hydroxyde, Parfum, Citronellal[1], Linalool[1], CI 77510 (Ferric Ferrocyanide)

  1. fra naturlige eteriske oljer
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Heilerde-Gesellschaft Luvos Just GmbH & Co. KG, Otto-Hahn-Strasse 23, 61381, Friedrichsdorf, Tyskland, info@luvos.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for Luvos Ansiktsvann

4 anmeldelser på andre språk

3,8 av 5 stjerner
5 stjerner
3 (60%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
1 (20%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
1 (20%)

5 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 4 anmeldelser på et andre språk.