LOGONA Volumshampo, 500 ml

Rengjør skånsomt og gir nytt liv!

kr 167

(kr 334 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 500 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 158 / stk.-5%
  • fra 3 bare kr 150 / stk.-10%
  • fra 6 bare kr 136 / stk.-19%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Ideell for fint hår
  • Virker styrkende
  • Gir spenst og fylde

Kjøpes ofte sammen med lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml

LOGONA Volumshampo, 500 ml kr 167 (kr 334 / l)
lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml kr 36 (kr 480 / l)
Totalpris: kr 203
Beskrivelse

Bier & Honning Volumshampo er spesielt utviklet for de unike behovene til fint, sensitivt hår. Skånsomme rengjøringsmidler, strukturgivende øl, økologisk honning og en nøye sammensatt kombinasjon av planteekstrakter gir håret synlig mer volum og spenst, uten å tynge det ned.

Bruk:

  • Ideell for fint hår til daglig bruk.
Varenr.: LOGO-00232
Innhold: 500 ml
EAN: 4017645013674
Merke: LOGONA
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Fint hår
Egenskaper: pH-hudnøytral, Sulfatfri, Unisex
Duftnoter: Søt
Sertifikater: NaTrue
PAO: 6 måneder
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Beer, Alcohol[1], Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Pca, Sodium Cocoyl Glutamat, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Mel (Honey)[1], Citric Acid, Phytic Acid, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Urtica Dioica (Nettle) Extract[1], Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Parfum[2], Limonene[2], Linalool[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, post@logocos.de, www.logocos.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for LOGONA Volumshampo

68 anmeldelser på andre språk

4,1 av 5 stjerner
5 stjerner
54 (47%)
4 stjerner
30 (26%)
3 stjerner
15 (13%)
2 stjerner
12 (10%)
1 stjerne
2 (1%)

113 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 68 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder