LOGONA Mentolfri rosmarin og urtetannkremgel, 75 ml

Renser skånsomt med mineralske poleringsmidler

kr 36 kr 41 -12%

(kr 480 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For sensitivt tannkjøtt
  • Ideell under homøopatisk behandling
  • Mild-frisk smak

Kjøpes ofte sammen med LOGONA Mineralstoff Calcium Tannkrem, 75 ml

LOGONA Mentolfri rosmarin og urtetannkremgel, 75 ml kr 36 (kr 480 / l)
LOGONA Mineralstoff Calcium Tannkrem, 75 ml kr 36 (kr 480 / l)
Totalpris: kr 72
Beskrivelse

Den mentolfri urtetannkremgelen med 5-urter-formelen anbefales for sensitivt tannkjøtt og under homøopatisk behandling. Tannkremgelen er fri for tensider og renser skånsomt, men effektivt med mineralske poleringsmidler.

Varenr.: LOGO-02544
Innhold: 75 ml
EAN: 4017645017283
Merke: LOGONA
Konsistens/administrasjonsform: Gel
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Fluoridfri, Glutenfri, Laktosefri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Rosmarin
Sertifikater: NaTrue
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Sorbit, Hydrated Silica, Maris Sal, Algin, Commiphora Abyssinica Resin Extract, Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Echinacea Pallida Extract[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Oil[1], Salvia Triloba Leaf Extract[1], Sucrose Laurate, Glycerin, Aroma[2], Alcohol Denat[1], Sodium Hydroxyde, Limonene[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Om LOGODENT tannpleie
Produsentmerknad
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, post@logocos.de, www.logocos.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for LOGONA Mentolfri rosmarin og urtetannkremgel

8 anmeldelser på andre språk

3,3 av 5 stjerner
5 stjerner
5 (25%)
4 stjerner
4 (20%)
3 stjerner
5 (25%)
2 stjerner
3 (15%)
1 stjerne
3 (15%)

20 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 8 anmeldelser på et andre språk.