LOGONA Heldekkende daglig pleie Peppermynte-tannkrem, 75 ml

Oppkvikkende friskhet for tenner og tannkjøtt

kr 28

(kr 373 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 26 / stk.-7%
  • fra 3 bare kr 25 / stk.-11%
  • fra 6 bare kr 22 / stk.-21%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Skånsom rengjøring
  • Med mineralske rengjøringsmidler
  • Natriumfluoridinnhold: 1450 ppm

Kjøpes ofte sammen med LOGONA Ekstra Frisk daglig pleie Peppermynte-tannkrem, 75 ml

LOGONA Heldekkende daglig pleie Peppermynte-tannkrem, 75 ml kr 28 (kr 373 / l)
LOGONA Ekstra Frisk daglig pleie Peppermynte-tannkrem, 75 ml kr 28 (kr 373 / l)
Totalpris: kr 56
Beskrivelse

Peppermynte-tannkremen imponerer med sin friske smak og den skånsomme rengjøringen av tenner og tannkjøtt. Naturlig peppermynteolje gir en oppkvikkende friskhet. Økologisk salvie støtter tannkjøttet, mens de mineralbaserte rengjøringspartiklene rengjør tennene mildt, men effektivt.

Varenr.: LOGO-02550
Innhold: 75 ml
EAN: 4017645017269
Merke: LOGONA
Fluorinnhold: 1350 ppm – 1500 ppm
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Glutenfri, Laktosefri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Mynte / mintaktig
Sertifikater: NaTrue
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Xylit, Xanthan Gum, Maris Sal, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Salvia Triloba Leaf Extract[1], Algin, Sodium Fluoride, Mentha Spicata (Spearmint) Oil, Mentha Piperita Oil[1], Aroma[2], Limonene[2], CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 75810 (Chlorophyllin-Copper Complex)

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Om LOGODENT tannpleie
Produsentmerknad
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, post@logocos.de, www.logocos.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for LOGONA Heldekkende daglig pleie Peppermynte-tannkrem

14 anmeldelser på andre språk

4,2 av 5 stjerner
5 stjerner
19 (52%)
4 stjerner
6 (16%)
3 stjerner
9 (25%)
2 stjerner
2 (5%)
1 stjerne
0 (0%)

36 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 14 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder