LOGONA Ekstra Frisk daglig pleie Peppermynte-tannkrem, 75 ml

Skånsom rengjøring & langvarig frisk pust

kr 28

(kr 373 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager fra og med 21. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før mandag, 02. november

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 26 / stk.-7%
  • fra 3 bare kr 25 / stk.-11%
  • fra 6 bare kr 22 / stk.-21%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Med mineralske pussemidler
  • Skåner tannemaljen
  • Fri for fluorider & sulfater

Kjøpes ofte sammen med lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml

LOGONA Ekstra Frisk daglig pleie Peppermynte-tannkrem, 75 ml kr 28 (kr 373 / l)
lavera Tannkrem Complete Care Fluoridfri, 75 ml kr 36 (kr 480 / l)
Totalpris: kr 64
Beskrivelse

Den mildt skummende Peppermynt-tannkremen med sine mineralske pussemidler rengjør skånsomt uten å skade tannemaljen og forebygger plakk ved regelmessig bruk. Kamilleekstrakt pleier tannkjøttet, mens peppermyntearoma gir en behagelig frisk følelse.

Bruk:

  • Puss tennene minst 2 ganger daglig.
  • Anbefales ved tilstrekkelig fluoridtilførsel.
Varenr.: LOGO-02541
Innhold: 75 ml
EAN: 4017645017252
Merke: LOGONA
Konsistens/administrasjonsform: krem
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Fluoridfri, Glutenfri, Laktosefri, Sulfatfri, Unisex, Vegan
Duftnoter: Mynte / mintaktig
Sertifikater: NaTrue
Emballasjetype: Tube
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Calcium Carbonate, Glycerin, Silicia, Sodium Cocoyl Glutamat, Maris Sal, Xylit, Carrageenan, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Xanthan Gum, Algin, Alcohol Denat[1], Mentha Piperita Oil[1], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Aroma[2], Limonene[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Om LOGODENT tannpleie
Produsentmerknad
Tilbehør
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, post@logocos.de, www.logocos.de

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for LOGONA Ekstra Frisk daglig pleie Peppermynte-tannkrem

99 anmeldelser på andre språk

4,3 av 5 stjerner
5 stjerner
107 (53%)
4 stjerner
63 (31%)
3 stjerner
22 (11%)
2 stjerner
7 (3%)
1 stjerne
1 (0%)

200 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 99 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder