LOGONA Age Energy Shampoo, 250 ml

Sikrer en skånsom rensing og en styrket hårstruktur

kr 90 kr 100 -10%

(kr 360 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 250 ml

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 6 bare kr 82 / stk.-18%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For tynnere & modnet hår
  • Vitaliserende & styrkende
  • Med økologisk koffein & Kerascalp™
  • Sulfatfri & vegansk

Kjøpes ofte sammen med LOGONA Fuktighetsgivende sjampo, 250 ml

LOGONA Age Energy Shampoo, 250 ml kr 90 (kr 360 / l)
LOGONA Fuktighetsgivende sjampo, 250 ml kr 90 (kr 360 / l)
Totalpris: kr 180
Beskrivelse

Age Energy Shampoo gir nytt liv til hår som blir tynnere og mangler styrke, og gir merkbar fylde. Den milde, sulfatfrie formuleringen rengjør ekstra skånsomt og bidrar til å bringe hodebunnen tilbake i sin naturlige balanse. Den plantebaserte pleieformelen inneholder også økologisk koffein og plantekomplekset Kerascalp™.

Alle produkthøydepunktene på et øyeblikk:

  • for hår som blir tynnere, mangler styrke & er belastet
  • fylde & vitalitet
  • med økologisk koffein og Kerascalp™
  • sulfatfri, mild formulering - egnet for daglig bruk

Bruk: Masser inn i vått hår og skyll grundig ut.

Varenr.: LOGO-00253
Innhold: 250 ml
EAN: 4017645002050
Merke: LOGONA
Fargetoner: Alle hårfarger
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Livløst hår, Modent hår
Egenskaper: Sulfatfri, Unisex, Vegan
Sertifikater: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 måneder
Advarselsmerknad: Unngå øyekontakt, skyll ved behov grundig med vann.
Lagringshinvisning: Kjølig, tørt og beskyttet mot lys.
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Citric Acid, Xanthan Gum, Sodium Cocoyl Glutamat, Glyceryl Oleate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Pca Glyceryl Oleate, Caffeine[1], Propandiol, Phyllanthus Emblica (Amblabaum) Fruit Extract, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Potassium Sorbate, Parfum[2], Limonene[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Linalool[2], Citral[2], Pinene[2], Linalyl Acetate[2], Citronellol[2], Citrus Bergamia Peel Oil[2], Citrus Lemon Peel Oil[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Om systemhårpleie
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Tyskland, post@logocos.de, www.logocos.de

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for LOGONA Age Energy Shampoo

3 anmeldelser på andre språk

3,7 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (28%)
4 stjerner
2 (28%)
3 stjerner
2 (28%)
2 stjerner
1 (14%)
1 stjerne
0 (0%)

7 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.