lavera Repair håndkrem, 75 ml

Himmelsk myke og glatte hender

kr 38 kr 43 -12%

(kr 507 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 75 ml

På lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For (svært) tørre og belastede hender
  • Rik og intensiv
  • Reduserer stramhetsfølelse

Kjøpes ofte sammen med lavera God natt 2-i-1 håndkrem og maske, 75 ml

lavera Repair håndkrem, 75 ml kr 38 (kr 507 / l)
lavera God natt 2-i-1 håndkrem og maske, 75 ml kr 38 (kr 507 / l)
Totalpris: kr 76
Beskrivelse

Repair håndkrem fra lavera pleier slitne hender og gjør dem myke og smidige. Kombinasjonen av beroligende økologisk ringblomst og økologisk sheasmør er perfekt for pleie av tørr til svært tørr hud. Håndkremen reduserer umiddelbart stramhetsfølelsen og gir langvarig beskyttelse til hendene dine.

Bruksanvisning: Påføres forsiktig på hendene og masseres inn.

Varenr.: LA-112271
Innhold: 75 ml
EAN: 4021457645084
Merke: lavera
Produkttyper: Håndpleie
Hudtype: Krevende hud, Tørr hud
Egenskaper: Unisex, Vegan
Sertifikater: NaTrue, Vegan Society
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Cetearylalcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Oil, Dicaprylyl Ether, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Stearic Acid, Palmitic Acid, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Glycerin Soja Oil[1], Sodium Cetearyl Sulfate, Levulinic Acid, Alcohol Denat, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Sodium Hydroxyde, Sodium Sulfate, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Hydrogenated Palm Glycerides, Sodium Chloride, Hydrogenated Lecithin, Brassica Campestris Sterols, Parfum[2], Linalool[2], Limonene[2], Benzyl Salicylate[2], Geraniol[2], Citral[2], Citronellal[2], Benzyl Alcohol[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Tyskland, www.lavera.de/impressum

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for lavera Repair håndkrem

27 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
37 (62%)
4 stjerner
14 (23%)
3 stjerner
6 (10%)
2 stjerner
2 (3%)
1 stjerne
0 (0%)

59 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 27 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder