lavera Pure Beauty Rensende Ansiktsvann, 200 ml

For en ren og velstelt hud

kr 70 kr 78 -10%

(kr 350 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 200 ml

8 stk. igjen på lager

Leveres før torsdag, 15. oktober hvis du bestiller før måndag kl. 23:59.

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For uren og kombinert hud
  • God toleranse
  • Mattende effekt

Kjøpes ofte sammen med lavera Pure Beauty 3in1 Rens, Peeling & Maske, 125 ml

lavera Pure Beauty Rensende Ansiktsvann, 200 ml kr 70 (kr 350 / l)
lavera Pure Beauty 3in1 Rens, Peeling & Maske, 125 ml kr 59 (kr 472 / l)
Totalpris: kr 129
Beskrivelse

Et ansiktsvann spesielt utviklet for uren og kombinert hud. Den naturlige aktivstoffkomposisjonen virker rensende og mattende. Økologisk mynte og salisylsyre har adstringerende egenskaper og bekjemper kviser og urenheter på en naturlig måte.

Bruk:

  • Helles på en vatt- eller rensepute og strykes over ansikt, hals og dekolletasje morgen og kveld.
  • Unngå munn- og øyeområdet!
Varenr.: LA-115368
Innhold: 200 ml
EAN: 4021457661046
Merke: lavera
Lavera: Pure Beauty
Konsistens/administrasjonsform: væske
Produkttyper: Ansiktsvann og tonere
Hudtype: Kombinasjonshud, Uren hud
Egenskaper: Fri for aluminiumsalter, Unisex, Vegan
Sertifikater: NaTrue, Vegan Society
Emballasjetype: Flaske
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Glycerin, Propandiol, Mentha Piperita Leaf Extract[2], Salix Alba (Willow) Bark Extract[2], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[2], Melissa Officinalis Leaf Extract[2], Salicylic Acid, Levulinic Acid, Glycolipids, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Levulinate, Sodium Hydroxyde, Sodium Lactate, Dipotassium Glycyrrhizate, Parfum[1], Linalool[1], Limonene[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Benzyl Salicylate[1], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil[1], Carvone[1], Menthol[1], Mentha Piperita Oil[1], Citronellol[1], Vanillin[1], Pinene[1], Terpineol[1]

  1. naturlige eteriske oljer
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Tyskland, www.lavera.de/impressum

Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for lavera Pure Beauty Rensende Ansiktsvann

9 anmeldelser på andre språk

4,6 av 5 stjerner
5 stjerner
16 (72%)
4 stjerner
5 (22%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
1 (4%)
1 stjerne
0 (0%)

22 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 9 anmeldelser på et andre språk.