lavera Munnskyll Complete Care, 400 ml

Naturlig tilleggspleie for et strålende smil

kr 65 kr 73 -11%

(kr 163 / l, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 400 ml

På lager fra og med 20. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før fredag, 30. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • Fri for alkohol og fluor
  • Frisker opp pusten
  • Vegansk

Kjøpes ofte sammen med lavera Tannkrem Complete Care, 75 ml

lavera Munnskyll Complete Care, 400 ml kr 65 (kr 163 / l)
lavera Tannkrem Complete Care, 75 ml kr 32 (kr 427 / l)
Totalpris: kr 97
Beskrivelse

Munnskyllet fra lavera frisker opp pusten langvarig takket være det høye innholdet av mentol og kommer selv inn i de minste mellomrom. Ekstrakt fra økologisk echinacea begrenser kariesbakterier og pleier tannkjøttet uten alkohol og fluor. Emballasjen består av 100 % resirkulert plast.

Bruk:

  • Skyll etter hver tannpuss med ca. 10–20 ml (se målekoppen) av ufortynnet munnskyll i 30 sekunder og spytt ut.
  • Ikke etterfylt med vann.

Merk:

  • Kun egnet for voksne.
  • Erstatter ikke tannpuss.
  • Avbryt bruken ved irritasjoner i munnhulen.
Varenr.: LA-113247
Innhold: 400 ml
EAN: 4021457650705
Merke: lavera
Produkttyper: Munn- og tannpleie
Egenskaper: Alkoholfri, Fluoridfri, Unisex, Vegan
Sertifikater: NaTrue, Vegan Society
Advarselsmerknad: Ikke svelg / drikk
Lagringshinvisning: Beskyttes mot lys og varme.
Bestanddeler (INCI)

Aqua, Glycerin, Xylit, Mentha Viridis Leaf/Stem Water, Sorbit, Pentylene Glycol, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Echinacea Purpurea Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Eucalyptus Globulus Leaf Water, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Sodium Hydroxyde, Menthol, Aroma[2]

  1. fra kontrollert økologisk dyrking
  2. fra naturlige eteriske oljer
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Tyskland, www.lavera.de/impressum

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for lavera Munnskyll Complete Care

10 anmeldelser på andre språk

4,4 av 5 stjerner
5 stjerner
13 (65%)
4 stjerner
2 (10%)
3 stjerner
5 (25%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

20 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 10 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder