lavera Fast pleieshampo Friskhet & Balanse, 50 g

Skånsom rengjøring med det beste fra naturen

kr 33

(kr 660 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 g

På lager

Leveres før onsdag, 14. oktober hvis du bestiller før søndag kl. 23:59.

Tilgjengelig kvantumsrabatt!

  • fra 2 bare kr 31 / stk.-6%
  • fra 3 bare kr 29 / stk.-12%

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fett hår
  • Med økologisk mynte & økologisk lime
  • Veldig drøy

Kjøpes ofte sammen med alviana Naturkosmetik Light & Fresh Shampoo, 60 g

lavera Fast pleieshampo Friskhet & Balanse, 50 g kr 33 (kr 660 / kg)
alviana Naturkosmetik Light & Fresh Shampoo, 60 g kr 55 (kr 917 / kg)
Totalpris: kr 88
Beskrivelse

Den balanserte formelen til lavera's faste sjampo fokuserer på ekstrakter fra økologisk mynte og økologisk lime, som er ideelle for rengjøring av raskt fettende hår. Formuleringen er ekstra drøy og bidrar til å redusere unødvendig plastavfall på badet. Den milde skummet etterlater håret ditt mykt og gjør det lettere å gre.

Bruk:

  • Skum opp den faste sjampoen under rennende, varmt vann med hendene.
  • Masser skummet inn i det våte håret og skyll deretter grundig ut.
  • La produktet tørke i luft etter bruk.
Varenr.: LA-114045
Innhold: 50 g
EAN: 4021457655380
Merke: lavera
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Fett hår
Egenskaper: Vegan
Duftnoter: Mynte / mintaktig, Sitrusaktig
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Emballasjetype: Karton
Bestanddeler (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Aqua, Oryza Sativa (Rice) Powder[2], Tapioca Starch[2], Citricacid, Mentha Piperita Leaf Extract[2], Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract[2], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[2], Camelia Sinensis Leaf Extract[2], Glycerin Soja Oil[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[2], Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[2], Litsea Cubeba (May Chang) Fruit Oil, Sodium Citrate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Parfum[1], Citral[1], Limonene[1], Linalool[1], Citronellal[1]

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Tyskland, www.lavera.de/impressum

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for lavera Fast pleieshampo Friskhet & Balanse

3 anmeldelser på andre språk

4,5 av 5 stjerner
5 stjerner
2 (50%)
4 stjerner
2 (50%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 3 anmeldelser på et andre språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder