lavera Fast form sjampo Volum og Styrke, 50 g

Mild rens for en livlig hårbunn

kr 29 kr 33 -12%

(kr 580 / kg, inkl. 25 % mva. - Ekskl. frakt )

Innhold: 50 g

På lager fra og med 20. oktober

Hvorfor tar det lengre tid?

Hvorfor tar det lengre tid? Denne varen er ikke på lager for øyeblikket, men den kommer snart. Du kan bestille nå. Vi sender deg varen med én gang vi får den på lager. Lukk meldingen

Leveres før fredag, 30. oktober

Norge: Gratis standardlevering fra og med kr 815
Mer informasjon om sending og levering

Egenskaper og fordeler

  • For fint hår
  • Med økologisk bambus og alger
  • Praktisk format

Kjøpes ofte sammen med lavera Fast pleieshampo Friskhet & Balanse, 50 g

lavera Fast form sjampo Volum og Styrke, 50 g kr 29 (kr 580 / kg)
lavera Fast pleieshampo Friskhet & Balanse, 50 g kr 29 (kr 580 / kg)
Totalpris: kr 58
Beskrivelse

Den faste sjampoen fra lavera med ekstrakter fra økologisk bambus og alger er spesielt utviklet for behovene til fint hår og gir håret ditt et nytt volum. Det hendige formatet sparer mye plast og gjør baderommet ditt mer miljøvennlig. Pakket i kartong, kommer den faste pleien hjem til deg og er perfekt å ta med på reisen.

Bruk:

  • Skum opp sjampoen under rennende, varmt vann med hendene.
  • Masser skummet inn i vått hår og skyll grundig ut.
  • La produktet tørke i luften etter bruk.
Varenr.: LA-114046
Innhold: 50 g
EAN: 4021457655397
Merke: lavera
Konsistens/administrasjonsform: fast stoff
Produkttyper: Shampoer
Hårtype: Fint hår
Egenskaper: Vegan
Sertifikater: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Emballasjetype: Karton
Bestanddeler (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Tapioca Starch[2], Aqua, Oryza Sativa (Rice) Powder[2], Citricacid, Sasa Kurilensis Leaf/Stem Extract[2], Fucus Serratus Extract[2], Gossypium Hirsutum (Cotton) Extract[2], Humulus Lupulus (Hops) Extract[2], Glycerin Soja Oil[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[2], Sodium Citrate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glycerin[3], Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Parfum[1], Citronellal[1], Limonene[1], Linalool[1]

  1. av naturlig opprinnelse
  2. fra kontrollert økologisk dyrking
  3. fremstilt av økologiske råvarer
Produsentmerknad
Reklamasjonsrett & produsentopplysninger
Produsent: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Tyskland, www.lavera.de/impressum

Lignende produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Anmeldelser fra kundene våre

anmeldelser på norsk for lavera Fast form sjampo Volum og Styrke

1 anmeldelser på andre språk

5,0 av 5 stjerner
5 stjerner
4 (100%)
4 stjerner
0 (0%)
3 stjerner
0 (0%)
2 stjerner
0 (0%)
1 stjerne
0 (0%)

4 vurderinger

Det finnes ingen anmeldelser på norsk ennå, men 1 anmeldelse på et annet språk.


Passer til

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder